Наша компанія гарантує вступ учнів до технікумів Польщі

Така впевненість виходить із деяких фактів. Ми є генеральними представниками технікумів Згеж (Лодзь), Кельц та Сандомежа на території України. Для учнів, які приїжджають на навчання від нашої компанії, закріплені навчальні місця та проживання у гуртожитку. Ще з жовтня місяця ми формуємо заявку на кількість місць для учнів на наступний навчальний рік та передаємо її керівнику міста. На підставі такої затвердженої заявки ми гарантуємо надходження наших учнів. Зазвичай – це 4-5 місць за кожною спеціальністю у технікумі. Усього ми можемо гарантовано прийняти на навчальний рік 70-80 осіб.

Ми співпрацюємо з навчальними закладами Радома, Кельц, Згеж, Горжице та Сандомежа. У цих містах є наші представники, які будуть опікунами учнів упродовж навчального процесу.

Ми консультуємо батьків про спеціальності, якими можуть опанувати учні, розповідаємо про умови вступу, навчання та побуту учнів у технікумах Польщі.

Навчання у технікумах Польщі для українських учнів відбувається на безоплатній основі. Пояснюється це тим фактом, що будь-яка дитина до 18 років на території ЄС може здобути середню освіту БЕЗКОШТОВНО.

Після того, як обрано спеціальність та технікум, батьки надають скановані копії документів дитини (закордонний паспорт та свідоцтво про народження). Ці документи є підставою для реєстрації в технікумі та отримання попереднього повідомлення про зарахування. З моменту подачі сканів до моменту отримання оригіналу повідомлення зазвичай проходить 7-10 днів.

Після отримання атестату про закінчення 8 класів (з 2020 року) (у деяких випадках 11 класів) документи надаються в офіс компанії разом з медичною довідкою за нашим зразком та фотографіями. Атестат або табель за 8 класів та доповнення до атестату перекладається польською мовою у присяжного перекладача на території Польщі та є юридичним документом – підставою для остаточного зарахування учня до технікуму. Переклади, зроблені в бюро перекладів в Україні та завірені нотаріально – недійсні на території Польщі!

Після подачі перекладених документів, співробітник нашої компанії особисто під підпис отримує документ – засвідчення прийому учня в технікум. Цей документ є підставою для отримання національної навчальної візи категорії D строком на 365 днів..

В офісі компанії формується пакет документів для подання на візу: заповнюється анкета, виписується страховка, перевіряється наявність усіх оригіналів документів та ксерокопій. Подання документів на візу в Україні є особистим, тобто. один із батьків присутній у візовому центрі під час подання документів. Співробітник нашої компанії супроводжує батьків на подання документів. Дата подачі та час повідомляються заздалегідь.

Перед виїздом дітей на навчання батьки інформуються про те, що треба взяти дитині на навчання, на проживання в інтернаті. Виїзд дітей на навчання проводиться централізовано, автобусом із Києва у супроводі співробітників компанії. У Польщі діти розміщуються в інтернаті, їм надається вся необхідна допомога у влаштуванні побуту та адаптації. Весь період навчання з дітьми знаходиться правий опікун.

Наша компанія має ГАРАНТОВАНІ місця для навчання в технікумах.

Надходження відбувається на основі співбесіди в офісі нашої компанії українською мовою.

Для вивчення польської мови компанія організовує 3-ти тижневі курси на території Польщі.

У період навчання усі учні забезпечені опікою. Вихователів з числа співробітників нашої компанії.

Щоб стати учнем технікуму, необхідно:

1. Укласти договір із компанією та пройти співбесіду

2. Після закінчення 8 класів надати табель або свідоцтво про закінчення 9 класів додаток до атестату

3. Надати мед. Довідку за зразком (бланк видається компанією)

4. 6 фотографій розміром 3,5х4,5

5. Мати дитячий проїзний документ