Вартість наших послуг на даний момент є найнижчою на ринку при стабільно високій якості обслуговування наших абітурієнтів та найширшому виборі технікумів-партнерів у Польщі!

«CollegePoland» пропонує такий пакет своїх послуг для тих, хто вступає до технікумів Польщі:

Ціни на 2022-2023 навчальний рік

Вартість за подачу документів до будь-якого обраного Вами технікуму або коледжу Польщі становить 500 євро (оплачується у два етапи 100 євро при укладенні договору та 400 євро при отриманні документа на візу).

Вартість послуг з вступу до технікумів партнерів (гарантоване зарахуння) 500 євро + 350 євро опікунські на рік.

Спеціальність електромобілістика та програмування мобільних додатків англійською мовою вартість послуги з гарантованого надходження 500 євро + 350 євро опікунські на рік.

 1. Всі види консультаційного та інформаційного обслуговування (надання інформації про систему освіти, вибір технікуму, спеціальності, інформація про умови прийому до технікуму, умови та правила проживання у шкільному гуртожитку (бурсі), вартість проживання, умови оформлення документів для проживання неповнолітніх учнів – довіреність «Опекуну правному», умови щомісячної оплати послуг «Опекуна правного» тощо)
 2. Реєстрація в технікумі
 3. Гарантія вступу до обраного технікуму-партнера
 4. Оформлення та подання документів до обраного навчального закладу
 5. Реєстрація та бронювання проживання в Бурсі шкільні
 6. Підготовка проїзних документів та візова підтримка (консультації з отримання паспорта, страховка, організація отримання візи )
 7. Страхування для виїзду (з високою знижкою для учня та батьків) оплачується замовником окремо
 8. Консультація з відкриття кредитної картки для оптимальних фінансових рішень
 9. Стартовий пакет PLAY (безкоштовні дзвінки та СМС у мережі Play) під будь-який телефон
 10. Трансфер та особистий супровід учня співробітником «OsvitaPoland» до польського технікуму, мовних курсів , організація поселення та адаптаційний супровід перебування в Польщі (проїзд сплачується окремо, ми замовляємо автобус на всю групу)

Оплата послуг здійснюється в гривнях за комерційним курсом  у кілька етапів:

 • 100 євро протягом 3-х банківських днів з моменту підписання договору з абітурієнтом; (1% на день за прострочення)
 • 400 євро (для пакету Технікум) протягом 3-х банківських днів з моменту отримання скан підтвердження від Технікуму про прийняття документів учня (1% на день за прострочення)

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що навчання (в т.ч. реєстраційний внесок), проживання та харчування в Польщі, медичне страхування, консульський збір (для осіб старше 18 років) та витрати на оформлення документів для отримання візи оплачуються студентами  ДОДАТКОВО!