Аграрний технікум у Сандоміжі

Аграрний технікум у Сандоміжі

Аграрний технікум у Сандоміжі є одним з найпопулярніших технікумів міста, оскільки його студенти та випускники успішно себе зарекомендували на європейському ринку праці.

Свій день народження технікум святкує з 21 жовтня 1921 року. Він почав свою роботу 1 листопада 1923 як публічної школи. Загальна площа школи складала 24 гектари, 3 гектари парку та саду. Навчання тривало 11 місяців та було безкоштовним. Під час війни школа була зруйнована, але вже в 1958/59 році було створено 5-річний сільськогосподарський технікум у Сандоміжі, будівництво всього об’єкту склало 8 мільйонів злотих. Вбудовані оранжереї, житловий будинок, гуртожиток, гаражі механізації.

Аграрний технікум у Сандоміжі користувався великим попитом і досі інтерес до нього великий. І не дарма, адже технікум постійно створює нові напрямки та успішно покращує свою інфраструктуру. За останні роки існування було створено 3-річну школу механізації сільського господарства, збудовано багатоквартирні будинки та спортивний стадіон.

Більш того, особливу увагу керівництво приділяє методикам освіти, тому навчання в технікумі є доступним, інноваційним і найголовніше захоплюючою увагою. Фахівці в аграрній промисловості вже багато років доводять свою затребуваність, тому аграрний технікум у Сандоміжі ще з 1921 року активно приймає абітурієнтів на спеціальності:

ВЕТЕРИНАРІЯ

Ветеринарний технік – це особа, уповноважена виконувати ті дії, які не вимагають спеціальних медичних знань, що використовуються ветеринаром.
Як майбутній технік, учень матиме право:

догляд за тваринами в амбулаторних та стаціонарних умовах
прийом ліків, що відпускаються без рецепта або за рецептом ветеринара
виконання санітарно-гігієнічних та фізіотерапевтичних процедур
відбір проб для лабораторних досліджень
проведення клінічних випробувань, необхідних для надання першої допомоги
надання першої допомоги тваринам
Студент отримує звання ветеринарної техніки після закінчення середньої школи та складання іспитів, що підтверджують наступну кваліфікацію:

РОЛ.11. Зміст тварин та запліднення

РОЛ.12. Виконання ветеринарної підтримки

Випускники мають широкі можливості працевлаштування у ветеринарних клініках та клініках, у ветеринарних інспекціях, ветеринарних лабораторіях, притулках для тварин, гуртожитках та готелях, станціях розведення та осіменіння тварин, заводах з переробки м’яса, птиці, риби та молока. Випускник також може самостійно керувати фермою та використовувати засоби ЄС, мати можливість навчатися у таких галузях: ветеринарія, тваринництво, медицина та сільське господарство.

ТЕХНІК ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ.

Ландшафтний дизайн – це область науки, пов’язана з формуванням життєвого простору людини за допомогою рослин та архітектурних елементів.
Як майбутній учень-технік:

вивчають основи проектування зелених насаджень щодо принципів вибору рослин та садової техніки. Охорона праці та догляд за ландшафтом. Набудуть практичних навичок у цьому відношенні під час стажування в середині року.
Учень отримує звання техніка з ландшафтної архітектури після закінчення середньої школи та складання іспитів, що підтверджують наступну кваліфікацію за професією:

ОГР.03. Проектування, облаштування та обслуговування рослинних об’єктів ландшафтної архітектури.

ОГР.04. Організація робіт, пов’язаних з будівництвом та обслуговуванням малих об’єктів ландшафтної архітектури.

Випускники можуть працювати в компаніях та установах, що займаються проектуванням, облаштуванням та обслуговуванням зелених насаджень, і будуть готові зайнятися власним бізнесом, який надає послуги у цій галузі

ТЕХНІК ФЕРМІР.

Сільське господарство – це галузь науки, що займається обробкою ґрунту, вирощуванням рослин, вирощуванням та розведенням тварин.
Будучи майбутнім агротехніком, учень дізнається:

  • рослинництво та тваринництво
  • механізація сільського господарства
  • правила дорожнього руху
  • економіка та менеджмент бізнесу
  • в агробізнесі, і ви набудете практичних навичок у цій галузі під час стажування в середині року
  • Студент отримує звання сільськогосподарської техніки після закінчення середньої школи та складання іспитів, що підтверджують кваліфікацію за професією.

ROL.04. Запуск сільськогосподарського виробництва

РОЛ.10. Організація та контроль сільськогосподарського виробництва

Випускники можуть бути працевлаштовані на підприємствах сільськогосподарського виробництва та обслуговування, в офісах та установах сільськогосподарських послуг, збуту сільськогосподарської продукції та у власному господарстві, агротуризмі та екологічному господарстві.

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО І МЕХАНІЗАЦІЯ
5-річна технічна школа для випускників початкової школи

Технік механізації сільського господарства та агротроніки займається використанням, обслуговуванням та ремонтом транспортних засобів, машин, пристроїв та інструментів, що використовуються в сільському господарстві.
Як майбутній технік, студент буде підготовлений до: використання транспортних засобів, машин та інструментів, що використовуються у сільськогосподарському виробництві
оцінка технічного стану машин та пристроїв
управління автотранспортом та сільськогосподарськими тракторами
організація робіт з обслуговування та ремонту технічних засобів, що використовуються в сільському господарстві
робота пристроїв, електронних систем та супутникової навігації, що використовуються у транспортних засобах, машинах та сільськогосподарських пристроях
Учень отримує звання техніка механізації сільського господарства та агротроніки.
після закінчення середньої школи та складання іспитів, що підтверджують наступну кваліфікацію:

ROL.02. Експлуатація транспортних засобів, машин, пристроїв та інструментів, що використовуються у сільському господарстві

ROL.08. Експлуатація мехатронних систем у сільському господарстві

Випускники повинні працевлаштуватися на підприємствах технічного сільського та сільськогосподарського обслуговування та самостійно вести бізнес, у тому числі власне господарство.

У рамках навчальної програми студенти вчаться керувати автомобілем, отримуючи безкоштовні права водія категорії B і T.

Аграрний технікум у Сандоміжі надає абослютно БЕЗКОШТОВНО освіту, проживання, страхування NFZ!

Оплачуєте лише харчування

Повний пансіон 11 злотих на день.

Запрошуємо на навчання у Сандоміж!

Сайт аграрного технікуму в Сандомежі
https://www.mokoszyn.pl/