Електромобілістіка

Електромобілістіка

Ексклюзивна спеціальність!

На даний момент, в Європі налічується близько 1.5 мільйона електричних транспортних засобів. За попередніми прогнозами американських аналітиків до 2040 року кількість електромобілів перевищить позначку в 400 мільйонів. Попит на фахівців зростає з кожним днем, перспективи величезні. Саме по-цьому потрібно задуматися про надходження на спеціальність «Електромобілістіка».

Сфера електромобільності пов’язана з проектуванням, виробництвом, придбанням і використанням електромобілів, зарядних станцій і систем управління. Абітурієнт отримає інноваційні знання в галузі інформатики та електротехніки, а також придбає багато корисного, практичного та теоретичного досвіду, який в нагоді не тільки в роботі, але і в сучасному житті.
На даний момент в Польщі за спеціальністю Електромобілістіка налічується один технікум, який проводить навчання за даною спеціальністю. Навчання за фахом проходить спільно з Politechnika Łódzka. У класі не більше 15 а група на заняттях по спеціальності ділиться навпіл, таким чином це схоже більше на індивідуальне навчання. Посилання на сайт технікуму: https://zgierz.edu.pl/