Технік-інформатик

Технік-інформатик

Спеціальність “Технік-інформатик” готують фахівців, які готові не тільки освоювати існуючі технології і основи програмування, а й тих, хто зможе розробляти нові і вдосконалити старі. Програмування вже стало традиційною спеціальністю 21-го століття, яка, на відміну від багатьох інших напрямків, є по сьогоднішній день затребуваною і високо оплачуваною.

На напрямку Інформатика готують фахівців, які готові не тільки освоювати існуючі технології і основи програмування, а й тих, хто зможе розробляти нові і вдосконалити старі. Програмування вже стало традиційною спеціальністю 21-го століття, яка, на відміну від багатьох інших напрямків, є по сьогоднішній день затребуваною і високо оплачуваною.

За цією спеціальністю можна влаштується в різних сферах інформаційних технологій. Цим то вона і хороша. По-перше, багато компаній Польщі потребують висококваліфікованих фахівцях ІТ. Як не крути є ті, яким комп’ютерні технології не легко даються. І тому, виникає необхідність найняти на роботу фахівця. По-друге, можна працювати в сфері програмування фрілансером, що дасть мобільність і незалежність. По-третє, спеціальність інформатика буде корисна просто по життю і знайдуться ті, хто захоче ділитися своїми знаннями з іншими, організувавши відповідні курси, семінари і так далі.

На додаток до англійської, обов’язково вивчається німецька. Навчання закінчується випускними іспитами і професійної сертифікацією. На додаток до атестата (матура польська), ви отримаєте кваліфікацію технік-інформатик.

Ви отримаєте кваліфікацію, наприклад:

Е.12. Установка і експлуатація персональних комп’ютерів і периферійних пристроїв

Е.13. Проектування локальних комп’ютерних мереж і мережевого адміністрування

E.14. Створення веб-додатків і баз даних, і адміністрування баз даних

Отримайте широкі знання в пристрої, налаштуванні і обслуговуванні комп’ютерів, навчитеся діагностувати і усувати несправності роботи вашої комп’ютерної системи.

Після закінчення технікуму, можна продовжити освіту в усіх вищих навчальних закладах Польщі та Європи.

Професійна підготовки, знання і навички в галузі інформатики та комп’ютера допоможуть вам знайти привабливу роботу.

Перспективи подальшого надходження – це ВНЗ Німеччини на підставі польського-європейського атестата-диплома.

БЕЗКОШТОВНО!
Сайт технікуму в місті Згеж
https://zgierz.edu.pl/index.php/programs/technikum/
Сайт технікуму в Сандомеж
http://www.zstio.pl/33-rekrutacja/138-technik-informatyk.html

Важливо отримати польський атестат, щоб безкоштовно навчатися в Німеччині.