Оператор верстатів CNC

Оператор верстатів CNC

Спеціальність «Технік механік» Термін навчання 5 років. Учні мають можливість отримати не тільки теоретичні знання, а й цінні практичні, адже всі практичні заняття проводяться в спеціальному навчальному центрі.

Технік-механік – це фахівець, що володіє великими знаннями в області конструювання і виробництва деталей машин і пристроїв. Він проектує деталі машин за допомогою програмного забезпечення CAD / CAM. Також планує технологічні процеси з використанням як звичайних верстатів, так і верстатів з програмним керуванням (ЧПУ). Контролює виробництво деталей машин з використанням сучасних інструментів і контрольно-вимірювальних приладів.

Технік-механік – це фахівець, підготовлений для організації та контролю процесу виготовлення і експлуатації машин, а також процесів, пов’язаних зі складанням машин і пристроїв.

  • ПРОПОЗИЦІЇ РОБОТИ:
  • організатор виробничого процесу
  • оператор верстатів з ЧПУ (CNC)
  • контролер виробничого потоку
  • контролер якості
  • установник машин і пристроїв
  • обслуговування машин і устаткування
  • слюсар машин і устаткування
  • слюсар інструментального цеху

Техніки-механіки проходять стажування в CKZ в Gorzyce і в Federal-Mogul Gorzyce. Під час стажування під керівництвом наставників компанії учні набувають практичних професійних навиків, вивчають специфіку діяльності компанії, методи управління виробництвом, потік технічної документації, проходять навчання в галузі охорони праці та навколишнього середовища, а також дізнаються про компанії. системи забезпечення якості.

Учні технікуму отримують загальноосвітні знання, які особливо корисні для виконання професійної діяльності. Важливо набути навичок використання інформаційних технологій (ІКТ), іноземних мов (англійська та німецька) та математичного апарату.

Серед професійних предметів провідними предметами теоретичної частини будуть:

Також під час навчання в школі студенти можуть пройти курс неруйнівного контролю (NDT).

Охорона праці і техніка безпеки
Технології виготовлення
Основи машинобудування
Основи управління та регулювання машин і пристроїв
Технологія обробки
Організація виробничих процесів
Іноземна професійна мова

У практичній частині:


Технічний малюнок
Ручна обробка та складання деталей машин і пристроїв
Обробка
Програмування та використання верстатів з ЧПУ
Лабораторія технологічних процесів
Комп’ютерне малювання
Професійна практика
Під час навчання в школі учні механічного технікуму можуть отримати кваліфікацію зварника, завдяки чому отримати добре оплачувану роботу не складе труднощів.

Зазначені вище навички допоможуть стати відмінним фахівцем і відповідно знайти високооплачувану заробітну плату за європейськими розцінками.

Посилання на сайт технікуму:
http://zsgorzyce.pl/technik-mechanik/