Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн

Спеціальність “Ландшафтний дизайн” на сьогоднішній день дає можливість розкрити свій творчий потенціал багатьох студентів. На цьому напрямку навчають всім тонкощам роботи з рослинами, ходу за ними, а також поєднання з різними садовими аксесуарами. Ландшафтний дизайнер – фахівець, який займається проектуванням ландшафтів. Сьогодні послугами ландшафтного дизайнера користується кожен другий європеєць.

З кожним роком попит на ландшафтного дизайнера зростає, як на дріжджах. В Європі озеленення місцевості приділяється особлива увага. У деяких містах місцевих жителів навіть штрафують, якщо їх фасадних ділянку недоглянуті. Відповідно, є попит на фахівців, які можуть швидко і якісно привести в порядок земельну ділянку. Більш того, останні роки, ландшафтний дизайн став і маркетингової фішкою, яку багато компаній використовують для просування свого товару. Як добре, що про спеціальності ландшафтного дизайнера можна вже не тільки мріяти.

Посилання на сайт технікуму:

http://www.mokoszyn.pl/

Перспективи подальшого надходження – це ВНЗ Німеччини на підставі польського-європейського атестата-диплома. БЕЗКОШТОВНО!

Важливо отримати польський атестат, щоб вчитися безкоштовно в Німеччині.